Szanowni Państwo!
Pragnę przekazać bardzo serdeczne życzenia z okazji Świat Wielkanocnych.
Ten szczególny czas Zmartwychwstania Chrystusa, zwycięstwo życia nad śmiercią, wiosna, budząca się przyroda to czas radości i uśmiechu.
Niestety żyjemy w niepokoju o zdrowie i życie, często samotności niosącej różne kłopoty.
To już drugi rok nieczynnego Uniwersytetu, brak możliwości spotkań, nauki i wspólnego przeżywania wydarzeń radosnych i trudnych.
Szanowni Państwo, razem z zarządem i wolontariuszami staramy się utrzymać z Państwem łączność.
Drodzy koleżanki i koledzy starajmy się by każdy dzień przeżywać z nadzieją, że wiosna przyniesie zakończenie pandemii i znów będziemy mogli wspólnie odrobić stracony czas, cieszyć się ze spotkań
i różnorodnych inicjatyw, które przywrócą czas radości, wolnego wyboru i wzajemnego działania, czego z całego serca Państwu życzę
w imieniu
Zarządu UTW im. Haliny Szwarc,
własnym i słuchaczy
Irena Moskal

