Życzenia od Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Szanowni Państwo!

Pragnę przekazać bardzo serdeczne życzenia z okazji Świat Wielkanocnych.

Ten szczególny czas Zmartwychwstania Chrystusa, zwycięstwo życia nad śmiercią, wiosna, budząca się przyroda to czas radości i uśmiechu.

Niestety żyjemy w niepokoju o zdrowie i życie, często samotności niosącej różne kłopoty.

To już drugi rok nieczynnego Uniwersytetu, brak możliwości spotkań, nauki i wspólnego przeżywania wydarzeń radosnych i trudnych.

Szanowni Państwo, razem z zarządem i wolontariuszami staramy się utrzymać z Państwem łączność.

Drodzy koleżanki i koledzy starajmy się by każdy dzień przeżywać z nadzieją, że wiosna przyniesie zakończenie pandemii i znów będziemy mogli wspólnie odrobić stracony czas, cieszyć się ze spotkań
i różnorodnych inicjatyw, które przywrócą czas radości, wolnego wyboru i wzajemnego działania, czego z całego serca Państwu życzę

w imieniu
Zarządu UTW im. Haliny Szwarc,