„Życiodrama” w Ratuszu

Słuchacze UTW i seniorzy Dzielnicy Bielany wzięli dziś udział w wyjątkowej „Życiodramie” w wykonaniu Iwony Rulewicz.

To było niezwykle ciepłe i poruszające spotkanie – pełne osobistych historii, refleksji o teatrze i filmie oraz pasji do aktorstwa. Kameralna atmosfera tylko spotęgowała jego wyjątkowy charakter.
Dziękujemy za inspirujące doświadczenie i życzymy dalszych sukcesów!

Podziękowania kierujemy także do gospodarzy Dzielnicy Bielany za gościnność i obecność