Bydgoszcz – co to była za wycieczka! 
Krótki spacer, a tyle wrażeń – od klimatycznych Spichrzy nad Brdą i Wyspy Młyńskiej, przez Stary Rynek i piękną katedrę, aż po wyjątkową Barkę Lemara. Było ciekawie, klimatycznie i bardzo inspirująco!
Uczestnicy wrócili zachwyceni i już dopytują o kolejne wyjazdy 
Ogromne podziękowania dla naszego przewodnika Przemysława za pasję i świetne opowieści oraz dla kierowcy Waldemara za bezpieczną i komfortową podróż 
Do zobaczenia na następnej wyprawie!






