„Wybraliśmy Wolność – jeden dzień” koncert w Teatrze dramatycznym

Koncert poświęcony 36. rocznicy częściowo wolnych wyborów 04.06.1989 r. Ten jeden dzień pokazany został z perspektywy przedstawicieli różnych nacji z tzw. bloku wschodniego. Były to wspomnienia przedstawicieli narodów w kontekście spraw, które zaistniały w ich krajach w związku z wydarzeniami w Polsce. Wypowiedzi  przeplatane były znanymi piosenkami, nieraz protest-songami z tamtych lat. Na koniec koncertu Dyrektor Teatru (po krótkim wystąpieniu) zaprosił widzów na szampana i truskawki. 🌹❣️