Wizyta w Europarlamencie wolontariuszy UTW im. Haliny Szwarc.

Niestety w deszczu, ale humory nas nie opuszczały. Byliśmy przyjęci bardzo serdecznie przez posła Michała Szczerbę. Piękna Bruksela ze świąteczną iluminacją, wspaniała Antwerpia. Podróż forsowna, ale wszyscy zadowoleni. Było po prostu wspaniale!