12 maja 2026 r. odbyło się Walne Zebranie Członków naszego uniwersytetu, będące podsumowaniem trzyletniej kadencji władz. Podczas spotkania wyłoniono nowy skład zarządu na kolejną kadencję. Wydarzenie to obfitowało w poruszające chwile – pełni wdzięczności pożegnaliśmy ustępującą prezes Ewę M., a sentymentalny nastrój podkreślił występ artystyczny naszego kolegi Stanisława


