Wakacyjne spotkania

Dziś, w pierwszą środę po żałobnej środzie, Galeria Młociny ponownie gościła studentów UTW. Po chwili wspomnienia i podziękowaniu dla Ani wróciliśmy do spotkań z uśmiechem. Przypominamy sobie, że życie jest jedno i trzeba je doceniać. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.