W dniu 22 grudnia br, w sali widowiskowej Urzędu Bielany, odbyło się spotkanie wigilijne słuchaczy UTW im.Haliny Szwarc.
Mino panującej wokół grypy i przeziębień, pojawiło się liczne grono zaproszonych gości .
Nasz chór „Bel Canto” umilał czas kolędami, a skrzaty w czerwonych czapeczkach rozdawały słodkie upominki.
Wspaniały barszczyk z pierogami i dużo różnych innnych smakołyków.
Miła atmosfera sprzyjała ciekawym rozmowom. Szkoda tylko, że nie wszyscy mogli z nami w tym dniu się spotkać.


