Pierwszy tegoroczny spacer z cyklu „Spacerkiem po Warszawie” rozpoczął się w gmachu SGH. Stąd liczna grupa naszych studentów ruszyła na zwiedzanie zakamarków STAREGO MOKOTOWA. Architektura i historia budynków wzbudziły duże zainteresowanie. Pani Jola jak zawsze uświetniła spacer ciekawostkami z życia mieszkańców.
Autor: Krystyna Działek









