To już ostatni w tym roku akademickim spacer po Warszawie. Pani Jola zrobiła niespodziankę i zabrała nas na turystyczną Starówkę



To już ostatni w tym roku akademickim spacer po Warszawie. Pani Jola zrobiła niespodziankę i zabrała nas na turystyczną Starówkę


