Spacer z Anią

W ostatnią niedzielę odbył się „Spacer z Anią”. Pogoda dopisała znakomicie – nie było ani za ciepło, ani za zimno, a warunki do wędrówki były wręcz idealne. Trasa prowadziła z Palmir do Roztoki i liczyła około 12 km. Wszyscy uczestnicy pokonali ją w dobrych nastrojach, ciesząc się pięknem okolicznej przyrody i miłą atmosferą. Spacer zakończył się pełnym sukcesem, a wszyscy wrócili zadowoleni