Niedzielny spacer z naszą kol. Anią okazał się wyjątkowo udany. Choć trasa była długa i wymagająca, wszyscy uczestnicy pokonali ją z uśmiechem i w doskonałych humorach, które towarzyszyły nam przez całą drogę. Wspólna wędrówka była nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale także do rozmów, integracji i podziwiania pięknych okoliczności przyrody.
Serdeczne brawa dla wszystkich piechurów za wytrwałość, energię i świetną atmosferę podczas całego spaceru!



