Pierwszy „Spacer z Anią”

W niedzielę (24 września br) członkowie UTW mieli okazję wziąć udział w pieszej wycieczce z Truskawia, zorganizowanej przez naszą kol. Anię. Wszyscy uczestnicy wrócili uśmiechnięci i pełni pozytywnych wrażeń, co świadczy o tym, jak bardzo im się podobała ta wspólna wyprawa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wycieczki i wspólne przygody!