Dziś w podróż po lesie karbońskim zabrał nas Pan Rafał Kowalski z Muzeum Ziemi. Po części teoretycznej z zakresu paleobotaniki mogliśmy podziwiać i dotykać eksponaty zasiedlające Ziemię przed 300 milionami lat. Eksponaty paproci skrzypów kalamitów i innych skamieniałości a także skamieniałe rośliny okresu karbońskiego.
Autor Alicja Jasińska

