Po upalnej majówce 5 maja wyruszyła grupa naszych kuracjuszy do sanatorium w Inowrocławiu . Życzy udanego pobytu, dobrej pogody do spacerowania i poprawy kondycji



Po upalnej majówce 5 maja wyruszyła grupa naszych kuracjuszy do sanatorium w Inowrocławiu . Życzy udanego pobytu, dobrej pogody do spacerowania i poprawy kondycji


