Słuchacze UTW im. Haliny Szwarc (reprezentacja z Bielan) meldują się z Krynicy Morskiej! Gościnne progi Domu Wypoczynkowego „Rondo” powitały nas piękną pogodą, szumem fal i pyszną obiadokolacją. Co za początek turnusu!
Nie marnujemy ani minuty:
Warunki są doskonałe, jedzenie pyszne – po prostu chce się żyć i wypoczywać! 

Przesyłamy Wam mnóstwo morskiej energii i pozdrawiamy gorąco! 


