Koncert wiedeński z Gwiazdami

Nasi Słuchacze po raz drugi mieli okazję odbyć muzyczną podróż z Wiednia na Broadway. Występowali światowej klasy artyści, którym towarzyszyła Orkiestra Królewska. Niezapomniany świat opery, operetek i musicali. Rozbrzmiewały najpiękniejsze arie, duety, walce, polki oraz szlagiery. Publiczność rozśpiewana wtórowała solistom. Z pewnością udział w tak pięknym „Koncercie wiedeńskim z Gwiazdami” zostanie na długo z nami.

Oprac. Krystyna Działek