Kolejne spotkanie w warszawskim hotelu.

Kolejne spotkanie z warszawską architekturą! 🏨

Słuchacze naszego UTW nie zwalniają tempa. Tym razem odwiedziliśmy jeden z najbardziej charakterystycznych budynków stolicy – hotel InterContinental Warsaw.

Czego się dowiedzieliśmy?

* 🏗️ Hotel powstał w 2003 roku w miejscu legendarnego klubu jazzowego Akwarium.

* 💦 To tutaj znajduje się najwyżej położony basen w Europie (aż 150 m n.p.m.!).

* 💼 Jesień to u nich najgorętszy okres – w październiku i listopadzie hotel tętni życiem biznesowym.

Ogromne podziękowania dla pana Damiana za profesjonalne oprowadzenie nas po luksusowych wnętrzach i pokazanie „kuchni” tak wielkiego obiektu. Wizytę zwieńczył słodki poczęstunek w miłym towarzystwie. ☕🍰