Kolejne spotkanie Klubu Podróżnika Włóczykij za nami! 
Tym razem kol. Stefan zabrał nas w niezwykłą podróż do Omanu. Była to fascynująca relacja pełna wspaniałych zdjęć, ciekawych informacji oraz ogromnej wiedzy o obyczajach, historii i współczesności tego wyjątkowego kraju. Świetny wykład spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników i został nagrodzony gromkimi brawami 
Dziękujemy za inspirujące spotkanie i już czekamy na kolejne podróżnicze opowieści!

