Inowrocław w maju

Gdy jedna grupa słuchaczy UTW wypoczywa w Krynicy Morskiej, druga wróciła właśnie z pobytu sanatoryjnego w Inowrocławiu.

Uczestnicy bardzo dobrze wspominają ten wyjazd. Sanatorium położone jest tuż przy pięknym parku pełnym zieleni i śpiewu ptaków, co sprzyjało spacerom i relaksowi. Kuracjusze chwalili sprawną i życzliwą obsługę, komfortowe pokoje oraz łatwo dostępną opiekę medyczną. Zabiegi były dobierane indywidualnie i realizowane na wysokim poziomie.
Miłym zaskoczeniem okazała się także nowa organizacja posiłków, ułatwiająca korzystanie z zabiegów. Nie zabrakło również okazji do spotkań towarzyskich – na miejscu działa kawiarnia, odbywały się dancingi i imprezy integracyjne.

Wszyscy wrócili zadowoleni, wypoczęci i bogatsi o nowe znajomości oraz miłe wspomnienia.

https://utw.cmkp.edu.pl/wp-content/uploads/2026/06/4-3-225×300.jpghttps://utw.cmkp.edu.pl/wp-content/uploads/2026/06/4-2-225×300.jpg