W słoneczne popołudnie na Polanie w Parku Młocińskim odbyło się wyjątkowo udane ognisko zorganizowane dla słuchaczy UTW.
Dziękujemy wszystkim za obecność i już z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wydarzenia!

