Mamy MURAL !

Na budynku Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego przy ulicy Marymonckiej 99/103 uwieczniliśmy prof. Marcina Kacprzaka – pierwszego dyrektora Centrum, prof. Walentego Hartwiga – współtwórcy systemu szkolenia podyplomowego lekarzy i prof. Halinę Szwarc – twórczynię pierwszego w Polsce Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wśród gości uczestniczących w uroczystości przecięcia wstęgi były m.in. nasze Koleżanki: Irena Moskal i Ewa Mańkowska