W maju br. odbyło się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie naszego Podróżniczego Klubu Dyskusyjnego „Włóczykij”. Prelegentka, Ania, w niezwykle interesujący sposób opowiedziała nam o swojej podróży do Gambii i Senegalu. To kraje biedne, z dużym odsetkiem analfabetów, ale jednocześnie niezwykle egzotyczne i fascynujące. Nie zabrakło tradycyjnych strojów, pamiątek oraz poczęstunku w postaci owoców baobabu. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i sprzyjało ciekawej wymianie poglądów.

