Nasi Słuchacze mieli okazję do obejrzenia dwóch wystaw z jednym mocnym przekazem 
„Kwestia kobieca: 1550–2025” i „Miasto kobiet” w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie to podróż przez historię, doświadczenia i głosy kobiet – od przeszłości po współczesność.
Sztuka, która porusza, skłania do refleksji i pokazuje, jak wiele jeszcze jest do powiedzenia. Warto zobaczyć. 

