Tradycyjne spotkanie wielkanocne w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Bielany upłynęło w serdecznej, świątecznej atmosferze. W wydarzeniu uczestniczyło około stu słuchaczy naszego UTW, przedstawiciele władz dzielnicy, oraz zaproszeni goście: członkowie naszej Rady Programowej oraz, jak zwykle, niezawodny europoseł Michał Szczerba. Zgromadzonych gości powitał burmistrz dzielnicy, składając wszystkim ciepłe życzenia wielkanocne.
Uroczystość uświetnił chór UTW, który zaprezentował kilka radosnych, świąteczno-wiosennych utworów. Jak zwykle było miło, z uśmiechem i życzliwością – słuchacze mieli kolejną okazję do spotkania, wspólnego świętowania przy wielkanocnym stole oraz rozmów w przyjaznej atmosferze.



