Powitanie NOWEGO ROKU

Pierwszy wykład w Nowym 2026 ROKU na naszym  Uniwersytecie był magiczny! 🎄 Najpierw wspólne kolędowanie z chórem, potem triumfalne wejście Króla Sobieskiego (w tej roli wykładowca Pan Maciej Jasińskiego) z hymnem na jego cześć. Świetny wykład „Wigilia i karnawał u Sobieskich” z ciekawą oprawą. Na koniec integracja przy smacznym poczęstunku – uśmiechy na twarzach wskazują na mile spędzony wieczór! 😊