Pierwszy wykład w Nowym 2026 ROKU na naszym Uniwersytecie był magiczny!
Najpierw wspólne kolędowanie z chórem, potem triumfalne wejście Króla Sobieskiego (w tej roli wykładowca Pan Maciej Jasińskiego) z hymnem na jego cześć. Świetny wykład „Wigilia i karnawał u Sobieskich” z ciekawą oprawą. Na koniec integracja przy smacznym poczęstunku – uśmiechy na twarzach wskazują na mile spędzony wieczór! ![]()





