Grupa naszych słuchaczy ukończyła szkolenie „Sztuczna inteligencja na co dzień” w ramach projektu „Włączamy Cyfrowo Mazowsze”. Dziękujemy Panu Tomkowi za cierpliwość i wiedzę, z którymi zawsze chętnie się dzielił.
Zapraszamy na wykład z Panem Tomaszem , w dn. 22.1.2026r , o godz. 16.00, temat; „Bezpieczeństwo cyfrowe w dobie Chata GPT – jak korzystać i nie być wykorzystanym”

